Üçgen

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.8.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici DTA Mobile
Bulmaca oyunları arasında yer alan Üçgen mobil oyununda birbirinden farklı bulmaca oyunlarını deneyimleyeceksiniz.

Üçgen mobil bulmaca oyunu içerisinde birbirinden özel bulmaca oyunları sizi bekliyor. Tek bir oyun içerisinde bir çok çok bulmaca ile eğlenceli anlar yaşamanın tadını çıkartacaksınız. Oyunu Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. 

Trigon oyun basit bir altıgen tahta üzerinde, dikey ve yatay olarak ekranda tam çizgiler oluşturmak ve yok etmek için farklı şekillerde üçgen blokları bırakmanız üzerine dizayn edilmiş özel bir bulmaca oyunudur. Heyecanlı bulmacaları çözmek için çok fazla vaktiniz yok, seçiminizi yapın ve hızlı bir oyun oynamanın keyfini çıkartın. 

Oyunu tek başınıza oynamak istemezseniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Onlara karşı yüksek skorlar elde edeceğiniz mücadeleler verin, yüksek skorlar elde ederek, dünyaca ünlü oyuncular ile karşılaşmaya hak kazanın. Mantık becerilerinizi sınava sokacak bu aksiyon dolu bulmaca  mücadelesinde blokları birleştirin ya da eşleştirerek ilerleyin.

Oyun deneyiminizi sonsuz heyecan verici hale getirmek için özel temalara göz atın. Oyunu başlattığınızda oynayamayacağınız harika bir bulmaca oyunudur. Zaman sınırlaması olmadan bu ücretsiz blok bulamaca deneyimini yaşayın. Bir altıgen ızgarada bir sütun veya satırda üçgen bloğu birleştirin, eşleştirin ve birleştirin.

Oyununuzun daha da profesyonel bir şekilde olmasını isterseniz yeni güzel temaların kilidini açmayı deneyin. Mümkün olduğunca fazla elmas kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kazanmak için her bir bulmaca oyununu deneyin ve en sevdiğinizi oynamanın tadını çıkartın. 
 

Üçgen indir